Zapisz się już dziś!

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do udziału w I Brodnickich Warsztatach Suzuki Music Sport English, które odbędą się w dniach 24-26 czerwca 2019 r. w Brodnicy

1. Zapraszamy do uczestnictwa dzieci grające na skrzypcach ale nie tylko. Przygotowana została również pełna oferta zajęć chóralno- orkiestrowych dla dzieci nie grającyh na skrzypcach .

UWAGA!!!

Być może zostanie utworzona grupa wiolonczel, którą poprowadzi Sylwia Justyna Bronecka-Bednarczyk (Olsztyn). Nauczyciel z pasją, jej uczniowie odnoszą wiele sukcesów na konkursach regionalnych i krajowych. Mamy nadzieję, że będziecie się czuć u Nas dobrze. Wiele utworów będziemy wykonywać wspólnie – wszystkie instrumenty. Zapraszamy :))))))))

UWAGA!!!

Rozszerzamy się o Warsztaty Fletowe, które poprowadzi nauczyciel Suzuki V stopnia Dorota Buczyńska-Prokopowicz z Warszawy.

Serdecznie zapraszamy flecistów :))

2. Program warsztatów przewiduje również zajęcia sportowe – karate, jazda konna, wieczorna rozrywka na sali gimnastycznej oraz lekcje języka angielskiego z native speakerem dla wszystkich uczestników.

3. Zajęcia poprowadzą znakomici nauczyciele : skrzypce: Magdalena Krzyżak-Türschmid (Kraków), Marcin Türschmid (Kraków), Małgorzata Machalska (Warszawa), Magdalena Staniszewska (Gdańsk), Kamil Powrozek (Kielce), Anna Mackiewicz (Brodnica), flet: Dorota Buczyńska-Prokopowicz (Warszawa)

4. Opłata za udział w warsztatach wynosi 350 zł za pierwsze dziecko, 280 zł za każde kolejne dziecko.

5. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 15 czerwca.

6. Dla wszystkich dzieci przewidziane są lekcje grupowe, a dodatkowo: dla dzieci z książek IV-VIII – zespoły kameralne – prosimy o wcześniejsze zapisy w celu otrzymania materiałów.

7. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z nauczycielami dla dzieci od I książki: koszt 50 zł – 20 min. Zajęcia Masterclasss – dla dzieci od IV książki w górę – poprowadzi Małgorzata Machalska – koszt 100zł/40 min.- nauczyciel ze Szkoły Talentów w Warszawie, która wykształciła wielu laureatów konkursów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych oraz rzeszę wybitnych muzyków. Osiągnięcia:

3.06.2017 Dyplom za wyróżniające przygotowanie laureata w VIII ogólnopolskim konkursie skrzypcowym mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding.
9.11.2017 Dyplom za przygotowanie laureata w czwartym międzynarodowym konkursie młodych Skrzypków będę wirtuozem.
14.10.2017 nagroda indywidualna pierwszego stopnia od dyrektora CEA.
16.03.2018 Dyplom za wyróżniające przygotowanie dwóch laureatów na Xogólnopolskich spotkaniach skrzypcowych im. prof.Ławrynowicza.
link do nagrań uczniów (można posłuchać więcej nagrań klikając na użytkownika Małgorzata Machalska na Youtube)

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

8. Na miejscu będzie dostępny bezpłatnie Kącik Dziecięcy z instruktorami i opiekunami, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas, bądź zostawić dziecko – dla dzieci w wieku od 0 lat.

9. Ubezpieczenie NW dla każdego uczestnika w cenie.

10. Rodziców zapraszamy do udziału w lekcji dla rodziców.

11. Rejestracja uczestników rozpocznie się w poniedziałek 24 czerwca 2019r. w godzinach 12.00-14.00. Rozpoczęcie zajęć 24 czerwca 2019r. o godz. 15.00.

12. Warsztaty zakończą się KONCERTEM NA RYNKU MIEJSKIM godz. 15.00

13 . Warsztaty odbędą się w Brodnickim Domu Kultury – ul. Przykop 43.

Rezerwacji noclegów należy dokonywać osobiście na hasło: ‘Warsztaty Suzuki’ – wynegocjowane niższe ceny.

Oferta lokalowa:

-Ośrodek Bonum – tylko pokoje 2-os z łazienkami, ośrodek świeżo po remoncie – wszystko nowe, ok. 10 min. pieszo od miejsca warsztatów
Nocleg 60/os/dzień, wyżywienie 35/os/ dzień: śniadanie, obiad i kolacja ZGŁOSZENIA U ORGANIZATORA

-Hotel Stork*** – hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca warsztatów, tel. +48564953355/6 lub +48730095046, nocleg ze śniadaniem 110 zł/os/dzień, wyżywienie-obiad i kolacja 60 zł/os/dzień ( zamówienie indywidualne). Dziecko do 4 roku życia na łóżku z rodzicem gratis. Dziecko od 4 do 10 lat 70 zł/os ( na oddzielnym łóżku), istnieje możliwość dostawki w cenie 40zł SAMODZIELNA REZERWACJA NOCLEGU

-Noclegi w centrum Brodnicy: tel. 56 494 12 16, wyżywienie w Hotelu Stork – ten sam własciciel, obiekt znajduje się ok. 150m od Hotelu Stork) nocleg ze śniadaniem: 60 zł /os, wyżywienie 60 zł/os (obiad i kolacja). W naszym hotelu znajduje się również sauna, jacuzzi i fitness z czego goście będą mogli korzystać za darmo. SAMODZIELNA REZERWACJA NOCLEGU

-Nocleg u rodzin goszczących Nocleg w cenie 20zł/os./dobę, prosimy o kontakt mailowy brodnickiewarsztaty@gmail.com w celu sprawdzenia dostępności miejsc

-Ośrodek Leśne Siedlisko -oddalony ok. 16 km od Domu Kultury – w lesie, blisko Stajni Sumówko, gdzie będziemy jeździć na koniach. Wspaniałe Domki o wysokim standardzie z łazienkami i aneksem kuchennym, przemili właściciele, pyszne posiłki – przy większej ilości zgłoszeń będzie podstawiony BUS) 50 zł/os/dobę, śniadanie/kolacja: 15zł/os, dzieci 10zł/0s ZGŁOSZENIA U ORGANIZATORA

Organizatorzy: Stowarzyszenie Res Facta Musica, Brodnicki Dom Kultury – Partner

brodnickiewarsztaty@gmail.com

Anna Mackiewicz tel. 504954910

nr konta:

IDEA BANK: 06 1950 0001 2006 0083 6457 0003

 

 

 

Partner warsztatów